POLEVY

Všetkým cukrárom ponúkame kvalitné hotové polevy, či už na torty, zmrzliny alebo nanuky. Suroviny všetkým odberateľom dodávame pravidelne priamo do ich výrobne. Na maximálnej spokojnosti s našimi službami a tiež prosperite klientov nám veľmi záleží.

Polevy rôznych chutí a farieb

Pestrá ponuka zahŕňa už pripravené zrkadlovo lesklé polevy, ktoré vynikajú farebnosťou a lahodnou chuťou. Svoj lesk si tieto polevy uchovávajú aj pri nízkej teplote v chladničke. K ich prednostiam patrí tiež to, že sú veľmi efektné pre povrchovú úpravu slávnostných tort (narodeninových, svadobných a pod.).
V našej ponuke nájdete tiež polevy transparentné (priehľadné), ktoré obsahujú rôzne príchute a sú veľmi vhodné pre dekoráciu povrchov tort. Možno dokonca použiť aj niekoľko chuťových variácií. K obľúbeným hotovým polievajú patrí malinová priehľadná poleva, nová transparentné karamelová poleva, ale aj polevy s chuťou jahôd, višní alebo pomaranča. Zaujímavou chuť sľubuje tiež priehľadná, jemne zelená poleva s príchuťou limetky.
Sortiment nášho tovaru dopĺňajú i klasické polevy na torty alebo múčniky. Jedná sa o polevy použiteľné na nezmrzačené tradičné (napríklad piškótové) výrobky. Ponuka obsahuje klasickú polevu pistáciovú, mandľovou, orieškovú alebo čokoládovou. Do výrobní dodávame tiež husté pasty prírodných chuťí s kúskami ovocia, s orieškami apod.
Ku špecialitám našej firmy patrí aj hotové polevy určené pre prúžkovú zmrzlinu. Pre dekoráciu točené zmrzliny sa najčastejšie používa poleva čokoládová a jahodová, ale k dispozícii sú aj netradičné polevy z manga, lesných plodov či zeleného jablka. Objednať si u nás odberatelia môžu aj rôzne polevy na nanuky. Napríklad polevu z bielej čokolády, citrónovú, jahodovú alebo kávovú.

Neváhajte nás kontaktovať!

V prípade akýchkoľvek otázok nás môžu všetci záujemcovia ľahko online kontaktovať. Obratom odpovieme na otázky, ktoré sa týkajú receptov, postupov výroby, predaja surovín a pod.

Zmrzlinový den

Doprava za každého počasia

Objednajte do 12:00 a tovar máte hneď na druhý deň.

Zdarma pre objednávky nad 230 € bez DPH

Pozrite sa aké bude počasie