KESSKO - Storočia pôsobnosti v sladkých pokrmoch

Firma KESSLER & COMP bola založená v roku 1905 pánom Gustav Kesslerom. Cieľom spoločnosti je ponúknuť pre cukrárske a pekárske remeslo kvalitné polotovary a pokročilé pracovné metódy.

Najprv vzniklo kvalitné pečivo a sušenej príchute do smotany. Nasledoval marcipán, nugátové a kakaové polevy a cukrový fondán.

Vďaka neustálym inováciám, nepretržitému výskumu a vývoju v súlade s HACCP International Food Standard (IFS) získalo KESSKO celosvetovú reputáciu.

Dnes ponúka širokú škálu viac ako 800 kvalitných produktov pre pekárenské a cukrárenské remeslo, cukrovinky a zmrzlinu, stravovanie a všetky odvetvia cukrárskeho a pekárenského priemyslu aj nápojový priemysel.

Sila firmy KESSKO ďalej spočíva vo vývoji špecialít podľa individuálnych požiadaviek zákazníka. Kompletný informačný servis je zákazníkom k dispozícii zdarma.

KESSKO tiež vykonáva výber vysoko kvalitných surovín a vykonáva prísne sledovanie kvalitatívnych parametrov hotových výrobkov a tým zaisťuje trvalo vysokú úroveň výrobkov.

Ciele KESSKA sú od jeho založenia stále rovnaké:

Kvalita, inovácie, servis

ČERSTVÉ POTEŠENIE NIELEN PRE DIABETIKOV

Výhody, ktoré vám ponúka Diabella:

  • Viac ako 20 rokov praxe s výrobkami pre diabetikov.
  • Výrobky sú jednoduché na prípravu, sú testované a vyskúšané odborníkmi nemeckej spoločnosti Kessko a majú vynikajúcu kvalitu.
  • Diabella zákusky sa chuťovo nelíši od zákuskov s cukrom !!!
  • U výrobkov uvádzame analýzu základných surovín Diabella pre Vašich diabetickej zákazníkov.
  • Poskytneme Vám atraktívne receptúry s presnými pracovnými pokynmi.

Pri výrobe diabetických zákuskov berte prosím na vedomie:

  • Diabetickej výrobky podliehajú nutričným reguláciám, preto súčasťou každého ponúkaného výrobku určenému na predaj, musí byť nutričné ​​analýza a špeciálne upozornenia. Pre tieto účely dostanete od nás predtlačené kartičky Diabella pre rozpis kalorických hodnôt.
  • Je nutné dodržiavať presne receptúru, aby sa zabezpečilo, že kvalita a nutričné ​​analýza budú správne.

Stránka výrobca: www.kessko.de

Zmrzlinový den